HEMEN TEKLİF İSTE

E-Ticaret Projeleri

Dünün ticareti, bugün e-ticareti ile bütünleşti. Artık tüm markalar fiziki satış noktalarından daha çok internet pazarına yönlerini çevirmiş durumdalar. Bunun başlıca nedenlerinden biri maliyetlerin oldukça düşük olması. Bir marka, fiziki mağaza açmak için yapacağı yatırımın neredeyse %10 ile çok güçlü bir e-ticaret mağazası kurulabilir durumda. Üstelik bu mağaza hiçbir zaman kapanmayan, çok daha az personelle yönetilebilen sadece bir sokaktaki müşterilere değil tüm dünyaya hizmet verebilen ve daha birçok avantajı olan bir mağazadır.

İşletmenizin ölçeği ne olursa olsun müşterileriniz, sattığınız ürünlere ve hizmetlere ulaşmak için mutlaka interneti de kullanıyor. Sizin ürünlerinize de aynı yolla ulaşmaları ve satın alabilmeleri için ihtiyacınız olan yalnızca bir ''e-ticaret sistemi''.

Kurulduğu günden bu yana e-ticaret paketleri geliştiren şirketimiz, ürettiği e-ticaret sistemleriyle siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir deneyim yaşatıyor.

Kolay, Hızlı ve Sürekli 

Yiğit Yazılım, E-ticaret sistemi ile işletmenizin sahip olacağı sanal mağaza kolay yönetim özellikleri ve en yüksek yazılım teknolojileri ile hizmetinizde. Yiğit Yazılım, e-ticaret sisteminin yönetimi hızlı ve kolay olacak şekilde düzenlendi. Sanal mağazanızı yönetmek sosyal medya sitelerinde ki profilinizi yönetmek kadar kolay. E-Ticaret ile aynı zaman müşterilerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Google ile Ön Plandasınız

E-ticaret size sadece yeni bir mağaza kazandırmakla kalmaz. Potansiyel müşterileriniz özellikle Google'ı kullanarak sizin sattığınız ürünleri arıyor. Siz bu yazıyı okurken bile bir çok kişi Google'da sizin sattığınız ürünleri göz atıyor, inceliyor.

Bu gerçekliğin farkına olan Yiğit Yazılım, sunduğu e-ticaret sisteminin Google dostu olması gerçekliğine oldukça önem veriyor, emeğinizin karşılığını en iyi şekilde almanız için, her gün yenilenen ve Google ile uyum içinde çalışan bir e-ticaret sistemi tasarlıyor.

Esnek ve Özel Tasarımlar

Farklı ürün gruplarına özel e-ticaret sistemlerinin olması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Sanal mağazanızı ziyaret eden kullanıcılara ürünlerinizin özelliklerini ön plana çıkaracak tasarımlar sunuyoruz.

Mobil Uyum Standardı 

Google yaptığı son açıklamayla mobil uyumlu olmayan web sitelerini arama motorlarından kaldıracağını açıkladı. Teknolojiyi ve yenilikleri anı anına takip ediyoruz. Yiğit Yazılım'ın dijital çözümleri Google endekslidir. 

2006 - 2018 Web Yazılım & Tasarım Yiğit Yazılım    Yiğit Yazılım KOSGEB ve İZMİR TİCARET ODASI üyesidir