HEMEN TEKLİF İSTE

Prodüksiyon

Yapım, üretim kelime anlamı olan prodüksiyon daha çok TV ve sinema filmleri için kullanılır. Sorumlu yapım yönetmeni, uygulayıcı yapımcı, yapım yönetmeni, yönetmen, yardımcı yönetmen, yönetmen asistanı, senarist, sanat yönetmeni, yaratıcı yönetmen, yapım yardımcısı, görüntü yönetmeni, kameraman - kameraman operatörü gibi personellerden oluşur.

Aynı zamanda ses kayıt teknisyeni ve asistanı, setçi, resim seçici, kamera kontrol, stüdyo şefi, rol dağıtım yönetmeni, tasarımcı, grafik tasarımcı, satın almacı, stilist, kostümcü, makyaj sanatçısı, saç tasarımcısı gibi kendi alanlarında uzman kişilerin, sinema filmi, klip, dizi, reklam çekimi gibi görsel medya ürünleri için, üretim aşamasında bir araya gelerek oluşturdukları mozaik, yapım ekibi olarak adlandırılır.

Genellikle sinema yapım, müzik yapım, dizi yapım, post prodüksiyon gibi sektörlere göre uzmanlaşmış yapım ekipleri görsel medya ve sanat dünyasında farklı çalışmalar yapmaktadırlar.

YİĞİT YAZILIM, 2017 yılı iştiraklerine Yiğit Yapım'ı da katarak, kısa film çekim, fabrika ve işletme tanıtım filmleri , Drone 4K üst çekim, reklam ve tanıtım filmleri çekerek çalışma kapsamını genişletmiştir. 

2006 - 2018 Web Yazılım & Tasarım Yiğit Yazılım    Yiğit Yazılım KOSGEB ve İZMİR TİCARET ODASI üyesidir