HEMEN TEKLİF İSTE

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya hesaplarınızı kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde yöneterek, marka imajınızın dijital platformlarda en doğru şekilde temsil edilmesini sağlıyoruz.

Neden Sosyal Medya?

Sosyal medyadan önce, tek dünya gerçekliği ile yaşamımızı sürdürüyor, kimliğimizi veya ürettiğimiz ürün ve hizmetleri bu dünya üzerinden etkileşim halinde olduğumuz bireyler ya da kitlelerle buluşturuyorduk. Ancak geride bıraktığımız 15 yıllık süreçte öncelikle internetin, ardından internetin en çok vakit geçirilen alanlarından olan sosyal medyanın fikirlerimizi, alışkanlıklarımızı ve satın alma davranışlarımızı etkilediği yeni bir dönemin başladığına tanık olduk. Bu yeni dönemde, web dünyası ve sosyal ağlar aracılığıyla yakın çevremizi kısacası kendi evrenimizle olan iletişimimizi dönüştürürken, tüketici kimliğimizle de kurumların sunduğu ürün ve hizmetleri şekillendirmeye başladık.

Sosyal medyanın en dinamik yönü, iletişimin iki yönlü olması. Eğitim, kariyer, iş, eğlence, sanat, politika, aktivite ve etkinlik, sağlık, yaşam gibi sayamadığımız bütün alanlarda gerçekleştirdiğimiz eylemleri bu mecrada paylaşıyor, takipçilerimiz veya farklı kitlelerden geri dönüşler, reaksiyonlar alıyor ve bir yandan da geri dönüşte bulunabiliyoruz. Aynı zamanda sosyal medyanın kendine has mecraları ve kurallarıyla pazarlamadan halkla ilişkilere, network oluşturmaya, markanıza itibar kazandırmaya kadar çok yönlü artı değer sağlayan bir mecra olduğunun da altını çizmemiz gerekiyor. Sosyal medyayı etkin kullanan firmaların, kullanmayan firmalara göre karlarında yükselme, rekabette önde olma ve verimliliklerinde artış olduğunu yakından gözlemliyoruz. 

Müşterilerine kurumsal iletişim stratejilerine ve hedeflerine uygun sosyal medya iletişimi ve yönetimi hizmetleri sunan Yiğit Yazılım, yukarıda ifade ettiğimiz dijital evrende şirketiniz, ürünleriniz ve hizmetlerinize ait mesajların, Türkiye’de 30 milyonu aşan aktif sosyal medya kullanıcısına, genel iletişim stratejinize uygun ve profesyonel olarak tek elden, tutarlı ve etkin şekilde ulaşmasını sağlıyor, farkındalığınızı ve satışlarınızı artırıyor.

2006 - 2018 Web Yazılım & Tasarım Yiğit Yazılım    Yiğit Yazılım KOSGEB ve İZMİR TİCARET ODASI üyesidir