HEMEN TEKLİF İSTE

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

  • Web sitemizi biz çok zaman evvel kurduk, onun üzerine çalışma yapılamaz mı? 

            Değerli müşterimiz, sahip olduğunuz web sitesi eski bir teknolojiye sahiptir. Biz Yiğit Yazılım olarak hazır şablon ya da alt yapılarla hizmet vermediğimiz için size yeniden tasarlanmış, çağımızın ihtiyaçlarına uygun, her zaman güncellenebilir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Dolayısıyla mevcut web siteniz üzerinde çalışma yapmamız mümkün değildir. 

  •     Web Tasarımı ücreti her sene ödeniyor mu? 

            Değerli müşterimiz, web tasarım ücreti sadece bir kere ödenmektedir. Hizmet lisanslıdır. Lisans da süresizdir. Ancak web sitenizin internetteki varlığını sürdürmesi için alanadı ( www.siteadi.com) ve barındırma ( hosting ) hizmetine ihtiyaç olmaktadır. Bu ücret her yıl bir kere tarafınızca ödenmektedir. 

  •   Sosyal Medya Yönetimi'nde ne yapıyorsunuz?

             Değerli müşterimiz, sosyal medya yönetimi, markanızın tüm sosyal mecralarda 7/24 saat etkin,her yere erişimini sağlayan ve çevrimci kalmasında önem sağlayan bir faydadır. Yiğit Yazılım bu konuda Pazar günleri hariç olmak üzere her gün 2 post reklam paylaşmaktadır. Özel günlerde ve çeşitli etkinliklerde tanıtım ve reklam faaliyetlerinizin sosyal medya aracılığı ile etkin olması adına paylaşımlar güncellenmektedir. 

  • Verdiğiniz hizmetlerde sözleşme var mı? Fatura kesiyor musunuz?

            Yiğit Yazılım, 2006 yılından bu yana sektörde var olmuş, profesyonel anlamda hizmet gösteren, İTO ve KOSGEB üyesi bir yazılım firmasıdır. Tüm verdiği hizmetlerde sözleşme mutlaka yapmaktadır. Ve her vergi mükellefinde olduğu gibi kazancının % 18'lik birimini vergi olarak ödemektedir. 

  • Neden İzmir ,İstanbul ve Konya'da yeriniz var? 

            Yiğit Yazılım güven esası ile hizmet vermektedir. Türkiye'yi iş hacmi açısından üç bölgeye ayırmıştır. Marmara , Ege ve Orta Anadolu. Bu üç bölgenin kalbi olan yerlerde de temsilciliği ve bayisi bulunmaktadır. 

2006 - 2018 Web Yazılım & Tasarım Yiğit Yazılım    Yiğit Yazılım KOSGEB ve İZMİR TİCARET ODASI üyesidir